Perşembe , Ekim 23 2014
Son Haberler
Anasayfa / Kadın / Burçlar / Başak burcu kadını nelerden hoşlanır

Başak burcu kadını nelerden hoşlanır

Sponsorlu Bağlantılar

Başak burcu kadını nelerden hoşlanır
Daha ilk ve hatta onuncu buluşmanızda “iyi geceler” öpücüğü vermek için acele etmeyin. Daha iyi şeyler için bekleyin. Zarafet ve incelikle yavaş yavaş ilerleyin . Oyunu baştan sona ustalıkla oynayın. Ciddi şekilde eleştiricidir. Sizin kravatınız, saç biçiminiz, ne yaptığınız, ne söylediğiniz konusunda da o kadar eleştiricidir. Nefes almak ne kadar doğalsa, eleştirmek de onun için o kadar doğaldır. Başak sonsuza kadar herşeyde kusursuzluk arayan bir insandır. Bununla birlikte onu eleştirmeyin. Bu, kurallara aykırıdır. Altın kural burada kesinlikle geçerli değildir. Onun size yaptığını siz ona yapmasanız iyi edersiniz. Bu kadına aşık olmanın en güzel yanı, sizin bütün dertlerinizi üstlenip, belki bundan zevk de almasıdır.

Sadakat konusuna gelince, ender olarak bir başak kadınının, anlaşılmaz bir nedenle, dürüstlükten ayrıldığını işitebilirsiniz. Ancak böyle bir gönül eğlencesinin altında genellikle kendine bir şeyi kanıtlama arzusu yatar ve pek uzun sürmez. Arada sırada başı dönerek zevk ve safaya dalan Başak kadınları bu yanlış davranışlarını ört bas edecek kadar akılllıdırlar ve böyle davranış da hiç kuşkusuz son derece az görülen bir olaydır. Genel olarak, eğer size gerçekten aşıksa, tipik bir Başak kadınını en seksi bir erkekle bir ay ıssız bir adada bıraksanız,, sizi aldatmayacağına güvenebilirsiniz.

Başak kızı ufak şeylerde bile insanı rahatsız edecek derecede, kılı kırk yararcasına titizlik gösterir, ama öte yandan dünyanın en cömert, en iyi, en sevecen küçük yaratığıdır.

Onun kusursuzluk merakını kusur olarak değil, erdem olarak kabul edin. Eleştirici huyu sinirinizi bozsa bile öyle tatlı ve sevimli bir havası vardır ki, hiç karşı koyamazsınız. O alçak gönüllü tavırları ve o tatlı, ışıl ışıl gözleri görevlerini iyi yapmışlar. Hatta başkaları kusur bulmadığı zaman onun ne kadar şakacı olduğunu ve o güzel başın içinde ne keskin bir zekanın yattığını da herhelde anlamışsınızdır. Çok hoş ve tuhaf bir şeydir.

Başak Kadınının Özellikleri

1. Gerçekten mutlu olacağına inanıyorsa, karşına engeller çıksa da vazgeçmez
2. Titizliği ve dakikliği
3. Tertemiz bir yüreğe sahip oluşu
4. Kolayca hiçbir şeye, hiçbir insana kanmaması
5. Yaş tahtaya ayak basmayışı
6. Aşırıklıklardan hoşlanmayışı
7. Gelişmiş zekası ve estetik duyarlılığı
8. Sadakati
9. Akıllı oluşu
10. Cömert ve sevecen halleri
11. Kimi zaman partnerini şaşırtabilmesi, minik şakalar yapmaktan hoşlanması
12. Işıl ışıl yanan gözleri, sevimli muzurlukları
13. Ne kadar aşık olsa da, yeri geldiğinde mantığını kullanabilmesi
14. Mütevaziliği
15. Ellerinin maharetliliği
16. Pratik oluşu

Sponsorlu Bağlantılar
Aramalar
    /başak borcu kadını nelerden hoşlanır/başak burcu kadın nelerden hoşlanır/başak burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır/başak burcu nelerden hoşlanır/başaklar burcu kadını nelerden hoşlanır

Hakkında Serkan

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top