Pazartesi , Kasım 24 2014
Son Haberler
Anasayfa / Egitim / İlköğretim / İlköğretim haftası öğrenci konuşması

İlköğretim haftası öğrenci konuşması

Sponsorlu Bağlantılar

İlköğretim haftası öğrenci konuşması

Sayın müdürüm, saygıdeğer öğretmenlerim ve sevgili arkadaşlarım,
Yaz tatilinde yeterince dinlendik ve sonunda bilgi yuvamıza geri döndük. Şimdi sıra çalışıp kendimizi yetiştirmekte. Kendimizi yetiştirmeli ve çevremize yararlı olmalıyız. Biz biliyoruz ki ne kadar çalışırsak o kadar yararlı oluruz.

Okullar her açıldığında bizlerdeki öğrenme isteği de o kadar artıyor. Bizler bilgiye susamış insanlarız, bizler de mutlu bir yaşam sürmek istiyoruz ve bizler bu isteklerimizin gerçekleşme yerinin de bu sıralardan geçtiğini biliyoruz. Öyleyse durmak bize yakışmaz; çünkü ders zamanı tatil yaparsak tatil zamanı ders yapmak zorunda kalırız ve isteklerimiz yalnızca bir hayal olarak kalır, sonunda üzülen gene biz oluruz. Ne kendimizi ne de bizi sevenleri üzmeye hakkımız yok.


Ne mutlu bizlere ki okullar açıldı ve bizler hiçbir sorunla karşılaşmadan tekrar okulumuzdayız. Ya okula gitmeyi isteyip de çeşitli engellerle karşılaşıp okula gidemeyenler! Kendimizi onların yerine koyarsak elimizdekinin değerini daha iyi anlayabiliriz.
Onun için değerli arkadaşlarım lütfen okumaktan sıkılmayalım ve gelecekteki konumumuzu düşünerek okumaya daha istekli olalım.
Yeni eğitim öğretim yılının hepimiz için yararlı ve başarı geçmesini dilerim.
Saygılarımla

Sponsorlu Bağlantılar
Aramalar
    /ilköğretim haftası öğrenci konuşması/ilköğretim haftası ile ilgili öğrenci konuşması/4 SINIF ÖĞRENCİSİNDEN İLKÖĞRETİM HAFTASI KONUŞMASI/öğrencinin ilköğretim haftası konuşması

Hakkında Serkan

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top