Pazar , Kasım 23 2014
Son Haberler
Anasayfa / Meslekler / İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunları Ne iş Yapar

İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunları Ne iş Yapar

Sponsorlu Bağlantılar

İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunları Ne iş Yapar
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Nedir? ,İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Hakkında , İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezunları Ne İş Yapar?

Programda İngilizce yazma okuma anlama ve konuşma yetenekleri geliştirilmekte ve İngiliz edebiyatının çeşitli dönemleri ele alınarak edebi eserler yazıldıkları çağın siyasal yaşamı fikir akımları çerçevesinde değerlendirilmektedir. TRT Kültür ve Turizm Dışişleri Milli Eğitim Bakanlıkları ile elçilikler gibi resmi kuruluşlar çalışma alanlarıdır. Pedagoji sertifikası alanlar öğretmenlik yapabilirler.

İngiliz dili ve edebiyatı programında İngilizce yazma okuma anlama ve konuşma yetileri geliştirilmekte ve İngiliz edebiyatının çeşitli dönemleri ele alınarak edebi eserler yazıldıkları çağın siyasal yaşamı ve fikir akımları çerçevesinde değerlendirilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Aramalar
    /ingiliz dili ve edebiyatı okuyanlar ne iş yapar/ingiliz dili ve edebiyatı bölümü hakkında bilgi/ingiliz dili ve edebiyatı meslekleri/ingiliz dili ve edebiyat mezunu personel alan kurumlar kasım2014/ingiliz dili ve edebiyatı bölümü mezunu ne iş yapar

Hakkında Helen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top