Son Haberler
Anasayfa / Egitim / Coğrafya / ıspartadaki Yüzme Havuzları

ıspartadaki Yüzme Havuzları

Sponsorlu Bağlantılar

ıspartadaki Yüzme Havuzları

Tahsin Bilginer Yüzme Havuzu
Adres: Kepeci Mah. 116 Cad. No : 12 ISPARTA​
Telefon: 0 (246) 232 75 21

SDÜ 29 Ekim Kapalı Yüzme Havuzu
Adres:Süleyman Demirel Üniversitesi Dogu Kampusu Girisi, Isparta.
Telefon:: 0 (246) 211 20 00

Süleyman Demirel Üniversitesi olimpik yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
isparta sdu yuzme havuzu

2012 yılından bu yana faaliyette olan SDÜ 29 Ekim Yüzme havuzu başta Isparta Süleyman Demirel üniversitesi öğrencileri, akademik personeli ve idari personeli olmak üzere tüm halka ve kamu kurumu çalışanlarına hizmet vermektedir.

Olimpik standartlardaki havuz (25 metre en *50 metre boy ve 2,33 metre derinlik) uluslarası yüzme müsabakalarına uygun niteliktedir.

Pazartesi günleri kapalı olan havuzda her yaş grubuna yüzme ve scuba/dalgıçlık kursları düzenlenmektedir. Sabah 7′den akşam 21:30′a kadar açık olan havuzda bay ve bayanlar için ayrı seans imkanı da sunulmaktadır.

SDÜ yüzme havuzuna ait başlıca kurallar şunlardır: Havuz günde 1 kez ve 1 saat müddetle girilmektedir (+15 dakika ön hazırlık ve çıkış). Havuz ücretleri tesisteki kayıt bürolarından kredi kartı ve banka kartı ile yatırılmaktadır. Tesisten yararlanmak için terlik, bone, havlu, mayo/yüzme şortu gibi malzemeler gerekmektedir. Yüzme bilmeyenlerin kurs harici giriş yapmaları tehlikeli olup kayıt aşamasında yüzme bilmediği belirtilmelidir.

Süleyman Demirel üniversitesi yüzme havuzu tesislerinde zayıflamak ve formda kalmak isteyenler için kondisyon merkezi, kafeterya, sauna gibi imkanlar da bulunmaktadır.

7,5- 15 TL arası tek giriş ücretinin bulunduğu havuzdan haftalık 3 seans, aylık 12 seans veya yıllık 150 seans şeklinde üyelik ile de yararlanabilirsiniz. Üyelik için kayıt formundan başka herhangi bir sağlık kurumundan alınacak sağlık raporunda “Yüzme sporu yapmasında sağlık açısından herhangi bir sakınca yoktur” ibaresi yer almalıdır.

Güncel seans bilgisi, ücretler ve diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

SDÜ yüzme havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: SDÜ Doğu Kampüsü 32260 Çünür/ISPARTA, harita
Telefon: 0 (246) 211-1000 (santral)

Sponsorlu Bağlantılar
Aramalar
    /sdü 29 ekim olimpik yüzme havuzu seansları/sdü yüzme havuzu seansları/ısparta olimpik havuz telefon/sdü havuz seansları 2014/sdü isparta yüzme havuzu seans saatleri

Hakkında Helen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top