Çarşamba , Kasım 26 2014
Son Haberler
Anasayfa / Egitim / Coğrafya / Son Depremler Kilis

Son Depremler Kilis

Sponsorlu Bağlantılar

Son Depremler Kilis

Kiliste Meydana Gelen Son Depremler: Kiliste yaşanan son günlerdeki depremler hakkında bilgi almak istiyorsanız Tıklayın Son Depremler

En Son Kilis de olan deprem 4 nisan 2012

Kilis’in Musabeyli ilçesi’nde 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden alınan bilgiye göre, saat 14.05’te merkez üssü Musabeyli-Sabanlı olan 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Yerin 8 bin 400 metre altında gerçekleşen depremin Gaziantep şehir merkezi ve İslahiye ilçelerinde de hissedildiği bildirildi.

VAN’DA 4.6 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM OLDU
Van’ın Erciş İlçesine bağlı Çakırbey Köyünde 12.41’de 4.6 büyüklüğünde deprem oldu.

Depremin derinliği 2.6 kilometre olarak açıklandı. 12.50’de 3 büyüklüğünde bir artçı daha meydana geldi. 3 büyüklüğündeki depremin derinliği ise 10 km. olarak açıklandı.

BİNGÖL’DE 4.3 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM
Bingöl’de, saat 17.18’de 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nün son deprem verilerine göre, Bingöl’de saat 17.18’de 4.3 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Merkez üssü Karlıova içesi olan depremin derinliği ise 5 kilometre olarak ölçüldü.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Helen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top