Pazartesi , Mart 25 2019
Son Haberler
Anasayfa / Soru Cevap / Uğur Mumcu Vakfı’nın kursları hakkında bilgi verir misiniz?

Uğur Mumcu Vakfı’nın kursları hakkında bilgi verir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Uğur Mumcu Vakfı’nın kursları hakkında bilgi verir misiniz?
Ugur Mumcu Arastirmaci Gazetecilik Vakfi (um:ag) tarafindan her yil düzenlenen Arastirmaci Gazetecilik Kursu’nun 11’inci dönem çalismalari basladi.
Ugur Mumcu’nun Arastirmaci Gazetecilik çizgisini sürdürebilecek gazeteciler yetistirmek amaciyla düzenlenen kurs, gazetecilik heyecanini içinde duyan gençleri gazetecilik meslegine kazandirmak amacini tasiyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Dünyayi ve Türkiye’yi bilen, gelismeleri dogru yargilayan, sorgulayan ve denetleyen, meslek ilkelerine ve topluma saygili, toplumsal sorumluluk tasiyan Arastirmaci Gazeteci adaylari için kursa son basvuru tarihi 17 kasim 2006 Cuma günü olarak belirlendi.
4 yillik fakülte mezunu olan ve 25 yasini asmamis gençlerin basvurabilecegi kurs tamamen burslu olarak gerçeklestiriliyor. Hafta içi her gün ve tam zamanli olarak gerçeklestirilen kursa katilim için ayrica herhangi bir yerde çalismiyor olmak ve gazetecilik mesleginde bir yildan fazla görev yapmamis olmak kosullari araniyor.
14 haftalik kuramsal egitimin ardindan çesitli basin kuruluslarinda 3 aylik staj dönemini de kapsayan kurs için basvuru dosyalari um:ag’dan saglanabiliyor. Kurs, basladigi günden bugüne dek çogunlugu basinda ve basinla iliskili görevlerde çalisan 59 mezun verdi.

Hakkında Serkan

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
Veritabanına bağlantı sağlanamadı