Hayal Park Adana

Hayal Park Adana

Adana Hayal Park hakkında Bilgi
Hayal Park; Yeni Adana’da bulunan parkın içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, saunalar ve spor merkezleri yer almaktadır.

Adana Hayal Park Yüzme Havuzu seansları, iletişim, telefon

Adana Hayal Park Yüzme Havuzu hakkında bilgileri derlediğimiz bu yazımızda Hayal Park havuz seansları, iletişim bilgileri, telefon numarası ve ücretler konularında malumatlar bulabilirsiniz.
adana hayal park yuzme havuzu

Türkiye’de yüzmenin başkenti olan Adana’da Seyhan Belediyesi katkılarıyla oldukça geniş bir alanda Hayal Park Adana’lıların hizmetinde. Peki Adana Hayal Park’ta neler var?

Adana Hayal Park yüzme havuzunun bulunduğu parkta 150 metrekarelik seyir kulesi, 300 kişilik amfi tiyatro, açık otopark, basketbol, voleybol ve tenis sahaları, kütük ev ve çocuk oyun alanları, yapay göletler ve süs havuzları, suni dereler ve asma köprüler ile yürüyüş ve koşu parkurları yer almakta. Restaurant ve kafeteryalar rahatınız için düşünülmüş diğer ayrıntılar. Spor severler Hayal Park salonununda fitness, step-aerobik programlarına katılıp saunada rahatlayabilirler. Dileyenler açık yüzme havuzunda yüzme kurslarına da katılabilirler.

Hayal Park Adana yüzme havuzu seansları şöyle: 07:00-22:30 saatleri arasında açık olan Hayal Park havuz 1,5 saatlik seanslara sahip ve seans aralarında yarım saat bulunmakta.

Adana Hayal Park Yarı Olimpik yüzme havuzu ücretleri seans başı 7 TL olarak uygulanmakta. Aylık (12 seans) ve yıllık abonelikler ve öğrenciler için daha uygun fiyatlar bulunmakta. Hayal Park spor salonunda fitness, step-aerobik ve sauna’ya da seans başı ücret ödeyerek faydalanmanız mümkün.

Yüzme Havuzu günleri olarak Pazartesi, Çarşamba ve Cuma bayan günleri, kalan günler ise (salı, perşembe ve haftasonu) karma günler
olarak uygulanmakta.

En güncel ücret ve seans saat bilgisi ile üyelik kayıt işlemleri ve yüzme kursları için iletişime geçebilirsiniz.

Adana Hayal Park Yüzme Havuzu iletişim bilgileri:
Adres: Adana Hayal Dünyası içi, Adana,
Telefon : 0 322 234 84 00 – 0322 234 47 85

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu