Şeytan piramidinde ne var?

Şeytan piramidinde ne var?
Bermuda Şeytan Üçgeninin merkezinde, suyun altında, tepesinde kristal küre olan bir piramit vardır. (Birden fazla piramit olduğu da söylenmektedir.) Bu kristal küreli piramit
veya piramitler, elektromanyetik bir kuvvet yaymaktadırlar.

3) Bermuda Şeytan Üçgeni bir gezegenden diğerine gitmek için kullanılan galaksiler arası bir yoldur.

4) Bu bölgede uzaylıların kaçırma olayları gerçekleşmektedir.

5) Bu bölgede, suyun altındaki bilinmeyen bir şeyin belirli zamanda ya da belirli koşullarda aktif hale gelerek, o bölgeden geçen gemi ve uçakların kaybolmalarını sağlamaktadır.

6) Uydu görüntülerinde bu bölgenin pırıltılı yeşil bir sis ve ışıklı beyaz su içerdiği bildirilmekte olup, net bir görüntü elde edilememiştir.

7) Bu bölge bir çeşit zaman girdabı dır.

Bu bölgede ki denizde Atlantistlilerin bulunduğu ve bu olayları onların gerçekleştirdiğidir.

9) Bu bölgede devasa deniz canavarları bulunmakta ve gemi ile uçaklara bunlar saldırmaktadır.

10) Bu bölgede denizin altında Kara Deliğin var olduğudur.

11) Bu bölgede var olan manyetik alanın ve suyun içinde bulunan dev kristallerin bu kaybolma olaylarını meydana getirdiğidir.

12) Bu bölgede büyük, devasa dalgaların ve deniz yatağındaki donmuş örgülerdeki ani metan kabarcıklarının gemi ve uçakların kaybolmalarına neden olmaktadır.

13) Bu bölge ve bu bölge gibi dünyadaki oniki yerde İblis ve İblis’in soyundan gelen Şeytanların Kolonileri bulunmaktadır. Bu bölgeler Şeytanların yaşadığı ve topluca bulunduğu yerlerdir. Kaybolma olaylarını Şeytanlar gerçekleştirmektedir.

Şeytanlar bir araya geldiklerinde çok büyük ve güçlü bir elektromanyetik alan oluşturmaktalar ve bu elektromanyetik alan maddenin atomik yapısını değiştirerek veya atomik titreşimlerini çok büyük hızlara çıkararak görünmez hale getirmektedir.

14) Bu bölgede olanlar; insan hatasından, mekanik arızadan, kötü hava koşullarından, yakıt bitmesinden, yanlış anlaşılmalardan, acemi kaptan ve pilotlardan, çeşitli hatalardan, gerçeklerin saptırılmasından olduğudur.

15) Bu bölgede olanlara; yanlış düşünce ve yorumlara, hayal gücünün katılmasıdır.

16) Bu bölgede bir zaman aralığının bulunduğu veya zaman ve mekan boyutlarının yırtılması sonucu bir koridorun oluştuğudur.

17) Bu bölgede, başka gezegenlerden gelenlerin bulunduğu ve kaçırma olaylarını incelemek amacıyla yaptıkları; bu alanı deneysel amaçları için kullandıklarıdır.

1 Bu bölgede deniz sessizce açılıp, gemi ve uçakları yutmaktadır.

19) Bu bölgeler; okyanus akıntılarının içinde bulunduğu denizin özelliklerini kazanmak için değişime uğradığı veya yer değiştirdiği yerlerdir. Ya da bir denizle başka bir denizin birleştikleri, tatlı suyla tuzlu suyun karşılaştığı yerlerdir. (Su Engeli Olan Bölgelerdir.)

20) Bu bölgeler Yüzey Gerilimi olan yerlerdir. (Deniz suyuyla, nehir suyunun karıştığı veya bir nehirle, diğer bir nehrin, bir su boğazında karşılaştıkları bölgelerdir.)

21) Einstein’ın Birleşik Alan Teorisi bu alanda meydana gelmektedir. Buna göre madde ve enerji kavramları birbirlerinden ayrı şeyler olmayıp, aynı elektromanyetik uyarılar neticesinde birleşebilecek niteliktedirler.

23) Deniz tabanındaki Metan gazlarının dipteki hareketlerin etkisiyle çatlaklardan dışarı çıkması sonucu denizde oluşan metan kabarcıkları; deniz yüzeyindeki gemilerin hareketsiz kalmasına ve ters çevrilerek batmasına neden olmaktadır.
Ayrıca deniz yüzeyine çıkan metan gazı, havadan hafif olduğundan atmosfere kadar çıkmakta ve gaz bulutları oluşturmaktadır. Bu gaz bulutlarının içine giren uçaklar; gaz bulutlarının alev alması sonucu patlayarak kaybolmaktadır.

Araştırmalarda Bermuda da deniz tabanında donmuş metan gazının özü olan Metan Hidrat bulunmuştur.

Tüm bu iddialar, olayların başlangıcından günümüze kadar gercekleşen kaybolma olaylarını açıklayabilmek için ileri sürülse de; Bermuda Şeytan Üçgeni denilen bölgeyle birlikte benzer olayların yaşandığı toplam 12 bölgede olanların sırrı hala tam olarak bilinememektedir.

Bu esrarengiz olayların meydana geldiği yerlere genelde Şeytan adı konulmuştur. Mesela; Pasifik okyanusunda İo adalarıyla, Minomi Tori adaları arasında kalan ve yine sanal bir üçgen alan olduğu iddia edilen bölgede de kaybolmalar olmuştur. Buraya da ŞEYTAN DENİZİ adı verilmiştir. 1945 – 1950 Yılları arasında bu bölgede 9 gemi kaybolmuştur.

Japon Hükümeti 1955 yılında Kaiyo Maru adında araştırma gemisi göndermiştir. Fakat araştırma gemisi de kaybolunca Japon Hükümeti O bölgeyi tehlikeli ilan etmiş ve yaklaşılmasını yasaklamıştır.

Ayrıca Çin Denizin de ŞEYTAN ÇUKURU ÜÇGENİ veya FORMAZA ŞEYTAN ÜÇGENİ adı verilen bölgede de benzeri kaybolmalar olmuştur. Bu yer güney doğu Çin kıyılarında olup, güney batısında Formaza Adası, kuzey ucunda da Sarı Denizde olan Çejuda Adası vardır.

BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİNDE MEYDANA GELEN KAYBOLMALARDAN BAZILARI:

1840 Yılında Rosolie adlı geminin mürettebatı kaybolmuştur.
1849 Yılında Harmania adlı geminin mürettebatı bulunamamıştır.
1872 Yılında Mary Celeste adlı gemide bulunan 10 kişi kaybolmuştur.
1918 Yılında Cyclops adlı gemi içindeki 300 kişiyle birlikte kaybolmuştur.
1921 Yılında Corrıl Derring adlı geminin 12 kişilik mürettebatı kaybolmuştur.
1935 Yılında bir uçak kaybolmuştur.
1945 Yılında 19 nolu uçuş seferini yapan TBM3 AVENGER tipi Amerikan torpido uçağı kaybolmuştur. Ardından gönderilen kurtarma ekibide kaybolur. Kaybolan uçak sayısı 5 dir ve 15 kişilik mürettebatta bulunamaz.
1948 Yılında Star Tiger adındaki uçak 31 kişiyle kaybolur.
1948 Yılında DC3 tipi uçak 35 yolcusuyla kaybolur.
1954 Yılında Super Constellation uçağı 42 yolcusuyla birlikte kaybolur.
1967 Yılında bir uçak iz bırakmadan kaybolur.
1976 Yılında Sylvia L. Ossa adlı kargo uçağı kaybolur.

Filimlere konu olan HAYALET GEMİ olayı 1881 yılında Ellen Austin adlı geminin başına gelmiştir. Ellen Austin adlı geminin mürettebatı Okyanusta başı boş bir gemi bulurlar. Gemiyi çekmek için 4 tayfa Hayalet Gemiye çıkar ve gemiyi Ellen Austin’e bağlarlar. İki gemi birlikte yol alırken bir fırtına onları ayırır. Daha sonra Hayalet Gemi tekrar ortaya çıkar. Fakat gemideki dört tayfada kaybolmuştur. Ellen Austin deki diğer tayfalar; kaybolan 4 tayfayı aramalarına rağmen bulamazlar. Korkuya kapılıp gemiyi terk ederler. Sürüklenen gemide ufukta kaybolur ve bir daha görünmez.

1943 Yılında ABD’nin Filadelfiya adını verdiği deneyin sonucu Bermuda Şeytan Üçgeninde olan olaylarla benzerlik taşımaktadır. Bu deneyde içinde insanların bulunduğu bir gemiye manyetik alan uygulanmıştır. Bunun sonucunda gemi kaybolmuş, daha sonra başka bir yerde görünüp, tekrar kaybolduğu ve içindeki insanlarda hafıza kaybı olduğu bildirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu