Winx Club karakteri Roxy hakkında bilgi verir misiniz?

Winx Club karakteri Roxy hakkında bilgi verir misiniz?

Roxy

Roxy Winx Club çizgi filmine 4.sezonda katılan çizgi karakter, dünyadaki son peri. Iginio Straffi tarafından çizilmiştir. Roxy, Dünya’daki sihirli gücü olan son peridir.

Sihir çemberi isimli kötü büyücüler Dünya’daki sihri çalmışlardır ve son periyi, yani Roxy’i arıyorlardır. Winx bunu öğrenir ve perinin Gardenia’da olduğunu öğrenirler. Winx, Gardenia’ya gider. Flora’nın bir kutu dolusu oyuncak hayvanın küçük yardımıyla yeni sürpriz arkadaşlar bulurlar. Love & Pet isimli bir evcil hayvan dükkanı açarlar. Roxy köpeğiyle gezerken bir hayvan görür ve onu sever. Bunu yaparken bir sihir patlaması oluşur ve hayvanlar büyülenir. Daha sonra Winx, Roxy’nin Dünya’daki sihirli gücü olan son peri olduğunu öğrenir.

Fiziksel ve Kişisel Özellikler

Seslendiren: Debora Magnaghi (İtalya/İtalyanca) Yardımcı Pixie’si: Belli değil Gruba katıldığında yaşı: 19 Doğum günü: 9 Temmuz Burç: Yengeç Grup: Winx Club Güç: Hayvanlar Üzerinde Kontrol İlk Çıktığı Bölüm: “L´ultima Fata della Terra” (“Dünyadaki Son Peri”)

Arkadaşlık

Roxy Winx’teki tüm kızlarla en iyi arkadaş! Ama Bloom ile daha yakın, çünkü Bloom ile benzer bir geçmişe sahip, bazı durumlarda Bloom Roxy’e tavsiyelerde bulunur, Bloom Roxy ile çok iyi anlaşmaktadır.

Öne çıktığı dizi bölümleri

Bölüm 14- Roxy kendini bir peri gibi hissetmediğini söylüyor, ancak sihiri ile kendini kanıtlıyor ve güveni artıyor! Bölüm 25- Bu bölümde Roxy annesi kraliçe Morgana’yı bulur.

Dönüşümü

Roxy’nin dönüşümü diğer perilere göre kısadır,dönüşümü diğer Winx kızlarından Miusa’ya benzer. İlk olarak, ekran yanıp söner ve Roxy çok yakından kameraya gülümser. Kamera yavaş yavaş geriye doğru gelir, pembe kelebekler ortaya çıkar ve balıklar Roxy’e eşlik eder. Pembe saçları hareketlenir. Roxy dönmeye başlar,zarif pembe kelebek kanatları ile dans etmeye devam eder. Sonra kanatlarını son bir kez çırpar. Ve Roxy kanatlarının etrafında döner, sonra Roxy’nin Believix görünümü sonunda ortaya çıkar. Elini kalçasına koyarak poz verir ve dönüşüm biter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu